Šátkové nosítko BeLenka letní verze. Je to dobrý nápad?

Zodpovězené
27. kvě 2021

Dobrý den,

chtěla bych si pro dceru koupit nosítko BeLenka 4ever, vyrábí je i v letní verzi, ale síťovina je z polyesteru. Nejsem si tedy jistá, zda je to dobrý nápad. Nosítko je pro roční dceru na občasné nošení. Váhám tedy jen mezi klasikou a letní verzí.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

šátkových nosítek je dnes na trhu celá řada , jak pro novorozence, tak i pro větší děti. Jedna z mnoha značek je i BeLenka. Síťovinu používají i jiné značky, z mých zkušeností však je efekt dost minimální a mně i dítěti byla ta "umělá" část nepříjemná. Někomu to vadí, někomu ne, asi je nejlepší vyzkoušet, osahat.

Pro správný výběr je ideální možnost si nosítka vyzkoušet, což můžete buď v některých podpůrných mateřských centrech ve svém okolí nebo na některých srazech a akcích pořádaných ve vašem okolí FB skupinkami, také už zahajují i malé nosící veletrhy.

Přeji dobrý výběr a mnoho pronošených chvil!

Silvie z Bejbacek.cz

www.moisha.cz ; mail: moisha@moisha.cz
www.bejbacek.cz ; mail: vivina@seznam.cz
www.isatky.cz