Vitamíny Venira. Mám je vysadit, když jsem zjistila, že jsem těhotná?

Zodpovězené
19. říj 2022

Dobrý den,

koupila jsem si Vitamíny Venira a zjistila jsem, že jsem těhotná - jsem 5. tt.

Chtěla jsem se zeptat, jestli je můžu brát i nadále, nebo je mám vysadit a koupit si přímo na těhotenství.

Děkuji moc.

Dobrý den,

bohužel jste neupřesnila, jaký produkt jste si koupila. Pod touto značkou nacházím spoustu produktů (s vitamíny) a navíc se na webu Venira velmi špatně dá najít, čp obsahují. Tedy nemohu sloužit.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň