Vitamíny. Užívat dohromady nebo něco vysadit?

nufik55
5. únor 2020

Ahojky,jsem tu nová. 4 měsíc se snažíme o miminko. Beru Pregnafolin a dneska mi přišel kontryhelovy čaj. Chci se zeptat zda mužů brát Pregnafolin a čaj dohromady nebo jestli mám Pregnafolin vysadit ? Máte někdo zkušenost ? A ještě se chci zeptat od kdy mám čaj začít užívat ? Všude čtu od 1 dne menstruace,ale já už ji mám dneska 4 den. Děkuji

areh
5. únor 2020

@nufik55 jak je to dohromady s Pregnafolinem nevím, ale já jsem pila kontryhel celý měsíc a otěhotněla jsem do 2 měsíců 😉

lenickamimi
5. únor 2020

@nufik55 toto je moje trojka co první měsíc užívám

nufik55
autor
5. únor 2020

@areh Tak já nevím. Asi tedy vysadim Pregnafolin a udělám si už dnes čaj tedy.

nufik55
autor
5. únor 2020

@lenickamimi Tak myslíš že bych ten čaj mohla brát s tím Pregnafolitem ? A co je to za kapky ?

lenickamimi
5. únor 2020

@nufik55 pregnafolin sem nikdy neměla nemám s tím zkušenost a ty kapičky to je tinktura z japonské medicíny na lepší dozrávání vajíčka a snadnější uvolnění

lenickamimi
5. únor 2020

@nufik55 v tom femibionu jsou jak kyselina listová tak už veškeré vitamíny co je potřeba k rychlejšímu početí 🤗

lenickamimi
5. únor 2020

@nufik55 čaj sem taky začala 3 den MS a myslím si že tomu to nijak neuškodí

nufik55
autor
5. únor 2020

@lenickamimi Dobře,děkuji moc za radu

fafetka
9. únor 2020

Myslím ze čaj a vitaminy můžete dohromady. Pokud by to byla kombinace vitaminy+vitaminy tam už by to chtělo popřemýšlet kolik které čeho mají, ale vaše kombinace ničemu neublizi. Kontryhel piju taky. Od 1dc do ovulace a srovnal mi cykly a i ms je po něm mnohem snesitelnejsi😉tak hodně štěstí 🍀

gruyerre
9. únor 2020

@nufik55 určitě můžeš dohromady. Rozhodně je důležité brát hlavně kyselinu listovou, která je v pregnafolinu obsažena.

nufik55
autor
9. únor 2020

@gruyerre Děkuji moc