Bodavá bolest v podbřišku / pochvě 38.tt. Čím to může být?

Zodpovězené
12. únor 2020

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, co může způsobovat ostrou až bodavou bolest v pochvě. Většinou se projeví, když se ve mně miminko hýbe. Ptala jsem se svého gynekologa a ten mi jen odpověděl, že to je normální.

Může to způsobovat zkracování čípku? Nebo by to mohlo naznačovat něco jiného?

Už na to trpím cca od 36.tt a teď jsem 38.tt.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

těch možností je několik. Může se jednat o zánět nebo zkracování děložního hrdla nebo jen reakci na pohyby dítěte. Doporučuji Vám zavinout si bříško do šátku, aby jste odlehčila tíhu dělohy.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová