Bodavé bolesti v podbřišku (18tt), je to normální?

sarahtaylor
28. čer 2016

Ahoj všichni 🙂
Potřebovala bych poradit 🙂
Včera jsem ve sprše zjistila, že "tam" mám průhledný hlen a teď v práci mě už asi třičtvrtě hodiny bodavě bolí v podbřišku...
Může to být něco závažného? Nebo je to normální?
Zatím jsem žádné problémy neměla (kromě bílo žlutého výtoku...který je dle mé gynekoložky v těhotenství normální), tak se raději ptám. Jsem v 18 týdnu.

Moc děkuji za vaše názory 🙂

matysikovad
28. čer 2016

Já jsem tohle sice nezažila, ale je to asi 14 dní zpátky, co jsem byla večer na pohotovosti v porodnici, že mám velké menstruační bolesti, prohlédli mě, udělali UTZ, uklidnili mě a s magnezkem poslali domů. radši příště pojedu zase, ten pocit strachu miz a to nestojí - takže doporučuji než setakhle trápit, co to je a co to muže být, tak vyrazit na kontrolu 🙂

sarahtaylor
autor
28. čer 2016

No teď se to trochu uklidnilo, jen to trochu bolí (tentokrát nad pupíkem) když chodím, tak to snad byla jen nějaká chvilková "bolístka" :D

aklin
28. čer 2016

To muzou byt pohyby miminka. Koncetinami muze tukat o brisni stenu. Take jsem mivala takove bodani. Mala mi davala najevo ze ji mam v brisku.

sarahtaylor
autor
28. čer 2016

No jestli tohle byly pohyby mrňouse, když tak se mám asi na co těšit až poporoste :D

misicka1988
28. čer 2016

@sarahtaylor Pruhledny hlen by mel byt v poradku, take mivam. A co se tyce toho boleni, tak me takhle obcas poboliva brisko pri roztahovani vazu , jak se zvetsuje deloha. Anebo kdyz to trochu prezenu s praci. V tu chvili vim ze potrebuji odpocinek. Pohyby by v 18. tt nemely byt bolestive, spis takove nezne 🙂

ajunkaa
28. čer 2016

Ahoj, jsem také v 18tt a od 16tt mívám píchání v podbříšku. Jak píše misicka1988, jde o roztahování vazů při zvětšující se děloze, potvrzeno od Dr. I výtok je v pořádku.

mima1905
13. lis 2020

Ahoj, jsem tady nová, čekám malý zazrak,jsem na zacatku 18 tydne a chci se zeptat,od 16tt citim vlnky bublinky . Poslední dva dny nic,chci se zeptat je to normalní nebo ne?docela se stresuju,taky mi prijde,že ani těhotná nejsem poslední tyden děkuji za odpovědi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru