Krátká bodavá bolest v podbřišku v 40tt

kajos12
9. kvě 2017

Maminky,
jsem 40.tt a nějak mě bolí v podbříšku - jedná se o krátkou, jakoby pichlavou či bodavou bolest v podbříšku. Myslím, že je to spojené s pohyby dítěte - když se hýbe, je to horší. Má otázka zní, jestli je to příznak začínajícího či blížícího se porodu nebo je to normální tím, že tam už nemá tolik místa. O tlaku na močový měchýř, který je dnes taky větší než obvykle, ani nemluvím. Ale bříško mám pořád nahoře. Dnes jsem byla na monitorech a vše v pořádku. Tyto bolesti začaly až odpoledne. A zpětně si vybavuji, že něco podobného jsem měla i včera večer.
Děkuji za vaše reakce. 🙂

lela36
9. kvě 2017

a jak to vypada ted? Tipuju ze jde o porod, ale urcite to poznas behem dalsich hodin. 🙂 Preju hodne stesti.

kajos12
autor
9. kvě 2017

@lela36 Od odpoledne je to stále stejné.

kajos12
autor
10. kvě 2017

V noci bolesti přestaly, ale v kříži mě bolelo dost, nemohla jsem se ani přetočit. Ale určitě to nebyly křížové bolesti k porodu. Jen včera v poledne průjem, dnes ráno také, tak bych řekla, že se už tělo čistí. 🙂
Jen by mě zajímalo, co bolesti bříška - jestli se odpoledne zase vrátí...

lela36
10. kvě 2017

Tak to fakt neporadim s tim nemam zkusenosti. Jestli by to byla velka bolest asi bych zajela do porodky pro jistotu.

absintka19
10. kvě 2017

@kajos12 je to bezne. Nemej obavy 🙂 taky to mam ale porod se zatim nekona 🙂

luciehutt
10. kvě 2017

Taky jsem to takhle měla a bylo mi řečeno, že se to tam dole připravuje na porod, ale o porod nešlo 🙂.

biedronka10
10. kvě 2017

Nedeste me ! Krome prujmu mam ty same problemy...jenze ja jsem teprve v 34 😨

nuggett
10. kvě 2017

Mě dost bolel i čípek a nic se nedělo 😉 každopádně třeba na monitorech jsem neměla nic ani při porodu 😂 takže to není moc smerodatne.

linee
10. kvě 2017

@kajos12 priprava na porod,do par dni rodis🙂

kajos12
autor
11. kvě 2017

Dekuji vsem za prispevky. Bolest se kazdy den opakuje a k tomu mi dnes odesla hlenova zatka.

luciehutt
12. kvě 2017

@kajos12 šťastný porod přeju ☺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru