32. tt-píchání a lechtání v podbřišku. Co by to mohlo být?

lenapol
21. led 2021

Ahoj holky,
jsem 32 tt, první mamco, normální průběh, žádné komplikace. Uz pár dní pocituju jakoby na mocovym mechyri a občas i do konečníku zvláštní pichani a lechtani spojené s nucenim na malou. Je to jen vterinkove ale trvá to celý večer třeba při chůzi. Pri močení mě nic nebolí ani nepali a většinou se to objevuje večer nebo po větší námaze. Nijak extra to nebolí, ale je to nepříjemný. Co by to mohlo být? Zánět mocaku se mi nezdá, to by mě trápilo pořád. Můžou to byt jen lehké vztahy dělohy? Takové ty "normální?Nebo by se mohlo jednat o počínající poslicky?Dekujiii

mamikry
21. led 2021

@lenapol muze to byt miminko, kope nebo simra do mechyre 😉

sylvusska
21. led 2021

zalezi jake ma ted mimco postaveni, ale jsem jak ty 32.tt a mam to par dni uz, mala je hlavickou dolu a vrti se hlavou na mocaku, tak je to neprijemne. 🙂

klokanka31
21. led 2021

@lenapol To může lechtat mimčo... A hodně nepříjemný lechtání bylo když se malá otáčela hlavou dolů...

lenapol
autor
21. led 2021

Jo jo holky prcek už je hlavičkou dolů a je fakt že večer je hodně aktivní, tak by to mohlo být tim🙂Já jen nechci zbytečné stresovat nebo se hnát k doktorovi když minulý týden jsme byli a bylo všechno v pohodě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru