Bolest bříška ve 23.tt a změna pohybů dítěte. Co to znamená?

Zodpovězené
4. srp 2021

Dobrý den,

včera jsem kontaktovala zastupující gynekoložku (moje má dovolenou) s tím, že mám nepříjemné bolesti břicha celý den. Jsem ve 23. tt, nikdy předtím jsem takové bolesti necítila. Doporučila mi magnézium proti křečím a jestli se bolesti nezlepší, tak další den bych měla přijít. Celý ten den jsem cítila pohyby dítěte opravdu intenzivně. Dnes jsem se probudila a cítila jsem se velice dobře, žádné bolesti, tak jsem návštěvu lékařky neřešila. Avšak dneska celý den necítím žádné pohyby. Mám mít strach anebo to bude v pořádku?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

určitě Vám doporučuji kontaktovat svou lékařku, pokud se stav opět zhoršil.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová