V 35tt necítím skoro pohyby, je to špatně?

keroon
26. únor 2017

Maminky, jsem 35tt a maly me dnes skoro vubec nekopal pred pul hodinou se o to snazil a prislo mi ze mu to vubec neslo jenom takovy malinky cuknuti. Vcera me kopnul asi 3x a taky jsem to skoro necitila a pred tim me kopal porad skoro kazdou hodinu a i hodne jsem to citila. Vcera jsem mela bricho v pohode ale dneska jsem se probudila a mela jsem ho spadle dolu a mam ho hodne tvrdy a docela

keroon
autor
26. únor 2017

Ho mam tvrdy a mam bolesti a nuti me to tlacit*
Omylem jsem dala pridat prispevek omlouvam se :(

michalka147
26. únor 2017

Fič radši do porodnice.

keroon
autor
26. únor 2017

Asi pojedu.. Protoze mam strach co kdyz se neco stalo nebo neco:(

michalka147
26. únor 2017

Dej potom vědět.

absintka19
26. únor 2017

@keroon dej pak vedet. Je mozne ze ma jen 'spatny' den, nebo uz nema tolik mistecka. Radeji pohotovost, to jisti, nebo natocit monitory v porodce. Muze to byt cokoliv. Posledni mesic brisko klesa dole (na netu kdyz se podivas jak klesa deloha).
Urvite bude vse v poradku, drzim palce.

keroon
autor
26. únor 2017

Byli jsme tam a rikali ze bych mela do 2 dnu porodit. Coz mi prijde jako blbost kdyz jsem teprve 35tt.

prostejina
26. únor 2017

Já malou taky někdy necítila třeba cely den.. Ale je dobře, ze jste jeli. A tohle předpovídání porodu je blbost. Moje dr (kapacita) mi tvrdila na začátku října, ze to máme čekat každým dnem. Porodila jsem 1.11. 😀

lv
26. únor 2017

To si tě tam nenechali? V 35.tt a porod do 2dnů?

keroon
autor
26. únor 2017

Ne poslali me domu.
Snad porodim kolem 38tt. Protoze ty bolesti a zvraceni uz je nesnesitelny.

netopejr
27. únor 2017

No, ty pocity.... Jsou vzdor všemu často správné... Kdyby se Ti něco nezdálo, jeď radši znovub

rajani
27. únor 2017

@keroon pohyby co do počtu by měli být plus mínus stejne, ale co se mění k porodu je intenzita či kvalita pohybu, kopanecku. Kdybys měla jakýkoliv blbý pocit, neváhej jet do porodnice.

Ultrazvuk dělali? Měřili průtoky, zda jsou ok?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru