Cely den necítím pohyby.

strasidelko
14. čer 2019

Ahoj děvčata. Jsem 19+2 a asi od 18 tt cítím pohyby. A dneska cely den vůbec nic a včera mi dvakrát ztvrdlo břicho jen na par vteřin. Myslíte ze je vše v pohodě?
Je to mě první a tak se bojím.

Děkuji všem.

sudylichozrout
14. čer 2019

@strasidelko nechci byt zla, ale proc to pises nam na Kone a nerikas to uz davno lekari na pohotovosti?

v_ero_ni_ka
14. čer 2019

Naozaj? Toto riesis na konovi? Co cakas za odpoved? 😏Zeny zeny spamatajte sa kym je cas!

lucka00024
14. čer 2019

Neptala bych se tady a okamžitě bych jela k Dr klidně i na pohotovost

lucka00024
14. čer 2019

Neptala bych se tady a okamžitě bych jela k Dr klidně i na pohotovost

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
sister05
14. čer 2019

Já jsem ve 34t a mnohdy ji necitim celý den. Většinou začne řádit až večer. Nebo když ji dám najíst ( trápí mne nechutenství, tak moc nebastim). Moje PA mi říkává - v klidu si lehni, hlad bříško, najdi prcka, mluv na něj. Dej si sladkou bombu nebo kafe, soustred se na něj. A máš li větší pochybnosti, prostě jed na gyndu. Max ti řeknou, že jsi hysterka. No a?? 👌👍

bayt
14. čer 2019

@sudylichozrout
@lucka00024 No teda nevím. Zezačátku byly pohyby tak mírné, že se určitě mohlo stát, že jsem je den nezaregistrovala. A pak ke konci vlastně taky, jak už byl malý tak velký, že se tam sotva vešel. Přiznám se, že já kvůli tomu teda na pohotovost neběžela, to bych tam byla hodně často...

sister05
14. čer 2019

@sudylichozrout silná slova na Tebe, Lichozroute 😎😘😂 třeba chtěly jen uklidnit nebo správně nasměrovat. I já toho svého vetřelce přes den málokdy vnímám a to jsem z 90% v posteli. A věř mi, po 12h si kolikrát říkám, jestli mám jet na pohotovost nebo ne. Pravda, mohla jsem se poptat zde 😂 Kolegyně ještě nebyla tak správně vynervena, jako umí být jiné 😂

strasidelko
autor
14. čer 2019

Děkuji. To same mi říká kamarádka ze tohle je ještě normální. Nela už par děti. Jako promítne, ale řeší se tady kde co. Tak proč bych Nemohla se zeptat na zkušenosti? Dle mě se tady řeší daleko horší věci a případy. Děkuji

lachtanice86
14. čer 2019

@strasidelko v tomhle týdnu jsem je ani necítila

laka_lacenda
14. čer 2019

Já jsem taky 19tt a cítím malinky kopance a velmi zřídka teprv od úterý. Takže v klidu. Zvlášť mi prvorodicky to cítíme méně, rozhodně bych se nedesila. Ještě tam má spousta místa na plavání. 😀

sister05
14. čer 2019

@strasidelko klídek, straspytliku, zkus výše popsané, hod se do klidu, dej si kalorie a kofein, dej si čas a vnímej. Uvidíš. Však můžeš ráno vyrazit na gyndu do špitálu. Max tě to přijde na 90kc a titul hysterka měsíce 😂👍👌 záleží fakt na té intenzitě, jak jsi to vnimala dosud. A pokud bys měla či chtěla být nervák, kup si angelsounds. Pohyby možná neucitis, ale aspoň si poslechnes 💓.

lenula02
14. čer 2019

Zkus něco sladkého, hluboké nádechy, lehnout si na bok. Mě kopala vždy když jsem byla v polosedu/Lehu.

strasidelko
autor
14. čer 2019

@laka_lacenda děkuji. 😊 jsem rada ze mě další podpoří a ne odsoudí a vyplasi.

Děkuji.

lindikova
14. čer 2019

Pokud si správně pamatuji, miminko mělo spací a akční dny. A navíc, třeba se proste jen otocilo, takže kope dovnitř k páteří. Je to přesně ještě drobecek se spoustou místa. Ale klidně si na pohotovost zajdi, budeš mít lepší spaní.

sudylichozrout
14. čer 2019

@sister05 vis co, dvacet bab ji tu rekne, ze je to normalni a ono v jejim pripade zrovna nebude. Pri jakychkoliv pochybnostech je nejlepsi mazat do porodnice a ne diskutovat na webu. Si teda myslim.

pipi_puncocha
14. čer 2019

Vůbec bych to neřešila a nepřikládala tomu větší váhu. Má tam spoustu místa, může se třeba otočit zády dopředu a kopat tě do zadní strany a nebo jsi to prostě dneska přehlédla. Pokud nemáš žádné jiné potíže (krvácení atd.) tak není důvod se domnívat že je něco v nepořádku.

sister05
14. čer 2019

@sudylichozrout ale jo, víceméně jsem ji tam taky poslala. Jen mne zaujal ten striktní tón. Nereju. Ráda Tě čtu 😂

merope
14. čer 2019

Obávám se, že v 19tt i kdyby to byl problém, tak s tím doktoři nic moc neudělají. Po 24tt bych v podobném případě letěla hned na gyndu (ono se i říká, že pokud 3 hodiny necítí holka pohyby, je to důvod jít na pohotovost). Ale zpočátku to je stejně tak nějak cítit-necítit. Mimochodem - já taky necítila pohyby, do 2 hodin jsem měla kortikoidy a za 3 dny už byl malý v inkubátoru.

sudylichozrout
14. čer 2019

@sister05 No, zrovna jsem musela jeste neco resit, tak jsem se nemohla vypisovat. Ale ano, mohla jsem to napsat trochu jemneji 🙂

matkacekatelka
14. čer 2019

Mě za celý den se miminko začalo hýbat až teď. Jsem 27 týden. Přikládám to teplu které panuje v posl.dnech a taky starání a běhání o 1,5 rok starého syna. Takže nemám čas myslet na pohyby a asi je ani nevnímám. Až večer, když si lehnu a zastavím se, tak se dítě probudí

leilinka1234
14. čer 2019

Druhou dceru jsem začala cítit až o 3 týdny později jak prvn, asi někdy ve 20tt. Nicméně pak o sobě nedala vědět třeba 4 dny. Pak se mrskla a pak zas 2 dny nic. Pravidelná "komunikace" mezi námi vznikla až někdy po 25tt. Myslím, že je čas. Ale pokud máš pochybnosti, tak do nemocnice ;)

smekalovamo
14. čer 2019

Mě pro můj klid,pomohl Angelsounds. Je to domaci poslech, srdicka miminka v brisku. U dcery jsem ho pouzivala cca od 13 tydne. Kazdy den,doporucuji si poridit. 🙂

lutu11
14. čer 2019

@strasidelko mé druhé dítě se nehejbalo celý dny. Cítila jsem jí jenom večer po 21:00. První byl naopak hodně pohyblivý cely den. Po osmý večer odpískal vecerku a klid. Spíš bych řešila že si zvykla na nějakou akci a to se změní. I když to taky nemusí nic znamenat.

matkacekatelka
15. čer 2019

@lutu11 vydrželo jim to i když se narodili? Jedno aktivní po 21hod a druhé celý den v pohybu a večer po osmý večerka?😃 Mé dvě těhotenství jsou podobné

klllarinka01
15. čer 2019

Kamaradka po cele tehotenstvi citila pohyby jen pul hodiny vecer nez sla spat. Dite bylo proste klidne a ne akcni. I na monitoru se divili, pomalu se bali, ze se neco deje a ona na to, ze je to normalni, ze se hybe jen chvili vecer. Ma holku a je zdrava. Takze ne kazde dite dava o sobe porad vedet. 🙂

krystofovaa
15. čer 2019

@strasidelko zkus ho trochu postouchnout a uvidíš jestli se vzbudí 😉

jannys88
16. čer 2019

@strasidelko Kazdy ma strach, ale pokud mas nejake pochyby, nebude na skodu pro tvuj klid si zajit tve gynekolozce na ujisteni se, ze je vse ok nez aby ses stresovala. Nebudes prvni ani posledni. Udela ti kontrolni ultrazvuk a budes vklidu. 🙂

barca2310
17. čer 2019

Já teda nevím proč jste některé tak zlé..... myslím, že koník je právě i od toho,aby jsme se zeptali...taky jsem prvorodička a taky když se mi něco nezdá, píšu zkušenější kamarádce...mamce a tak...a vy tady hned takhle 🙈👎 @strasidelko jak to dopadlo? Jela jsi ? Nebo dneska už se mimi ozývalo?❤❤

dofi86
17. čer 2019

Takhle brzo to nejspis bude uplne v pohode ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru