V 33tt od rána necítím pohyby, je to normální

saraa1989
11. kvě 2017

Ahoj,chtela jsem se zeptat jestli je normalni kdyz jsem necitila pohyby od rana.Byla jsem rano u gynekologa a i pres upozorneni,ze citim min pohyby mi udelal ultrazvuk a poslal mereni prutoky do spitalu.Mala byva hodne aktivni.Jeji pohyby jsou citit,ale ted zkousim stourat do bricha jak to jen jde a nic necitim.Poznali by to kdyby nebyla v poradku?Mam obrovsky strach.

absintka19
11. kvě 2017

@saraa1989 utikej do nemocnice. Nam to rikali hned, kdyz bude neco jinak, hlavne pohyby, tak mazat do nemocnice. Muze to byt v poradku ale nemusi, to by jsi si pak vycitala!

kacasa
11. kvě 2017

@saraa1989 moc nerozumím..tak udělal UTZ? co tam videl?

keksikova1
11. kvě 2017

tak jestli jsi byla na kontrole a všechno bylo ok,pravděpodobně to bude v poho. No ale ja osobne bych teda k doktorovi šla hned,radši byt stokrát za hysterku, než jednou něco zanebat. Možná bych ale nejdřív zkusila vypit něco sladkyho, třeba džus..

saraa1989
autor
11. kvě 2017

Delal ultrzvuk.Meril srdicko tam bylo videt taky.Ptutoky mi delal jiny doktor.Zkousim vse mozne.Dala jsem si cokoladu,kafe a nic.

terinda
11. kvě 2017

@saraa1989 tak jeď do nemocnice na utz znovu. Možná se malá otočila a pohyby budou méně znatelné. Nenech se odbýt 😉

kacasa
11. kvě 2017

asi bych jela znovu..pro klid..ale zrejme to bude ok...taky jsem takhle jela..necitila jsem pohyby cely den..a UTZ v poradku..dalsi den to bylo ok

jirovka
11. kvě 2017

Jednoznačně radši jed na kontrolu, jistota je jistota! Oni pohyby ke konci těhotenství už bývají míň, jak má prcek v bříšku čím dál min místa... i tak bych ale jela. Ještě možná zkusit zatroubit na bříško nebo u bříška hlucet nevím třeba poklicemi- jestli se mimi nevzbudi. Tak to dělali na monitorech v porodnici 🙂

baluci
11. kvě 2017

Hlavne kliid! Ja jsem taky vzdycky byla nervozni,kdyz se prcek dlouho neozval. Miminko muze spat, me vzdy kopal nejvic vecer. A skus treba teplou sprchu nebo prochazku

monikagurthova
11. kvě 2017

@saraa1989 jestli si nejsi jistá jed do nemocnice mě doktor rikal radsi 100x zbytečně nez jednou nejet a nedej bože aby se něco delo....

prcekverunka
11. kvě 2017

Pokus si nejsi jistá, raději jeď. Radši 100x zbytečně než vůbec, jak už holky psaly. Každopádně já jsem u obou holek měla čas od času takové dny, kdy prostě kopaly minimálně. A jinak to byly fotbalistky. Takže asi třeba miminko víc spinká nebo se prostě jinak otočí..

absintka19
11. kvě 2017

@jirovka to bych nerekla ze ke konci tehu je pohybu mene, taky jsem to cea a muzu ti rict ze neni jich mene a navic ma miminko vetsi silu takze to i vice boli. Melo by byt pohybu stejne-vice anebo mene muze naznacovat nalr. problemy s placentou nebo jinou komplikaci jako napr.spatny prutok pupecniku/vyzivy...atd.
Jsem rada za tu moji malou teroristku v brise, aspon vim ze je v poradku.

leni1506
12. kvě 2017

Ja to zazila taky jela jsem na pohotovost a vse bylo ok.ja byla na pohotovosti behem tehu asi 5x a pokazde to bylo ok jak pisi holky radci 100x zbytecne nez jednou pozde😉

absintka19
12. kvě 2017

@saraa1989 tak co?

saraa1989
autor
12. kvě 2017

Nikam jsem nejela.Mala zacala kopat sice min,ale aspon,ze tak.Myslim,ze by to doktoe poznal kdyby neco nebyli v poradku kdyz jsem je na to upoznovovala.Mala je asi pekny lenoch...

absintka19
12. kvě 2017

@saraa1989 super 🙂

jirovka
12. kvě 2017

@saraa1989 Bezva🙂

monikagurthova
12. kvě 2017

@saraa1989 tak super 🙂

leni1506
12. kvě 2017

👍

tortojs
26. kvě 2017

Doporučuje se pravidlo Tří. Miminko by se mělo ozvat minimálně 3x denně 3 kopance během hodiny. Pokud je to méně určitě doktor. Jinak mají miminka dny vyšší aktivity a nižší aktivity, ale pokud dojde k rapidní změně určitě lékař ihned.

saraa1989
autor
29. kvě 2017

No nakonec mi to nedalo a jela jsem na pohotovost,protože se to opakovalo a zjistili opakující se preeklampsii,takže malá už je na světě.

guinea
29. kvě 2017

@saraa1989 Tak gratulace! Jak se vám oboum daří!

tortojs
29. kvě 2017

@saraa1989 velká gratulace a přeji hodně štěstí 🙂

jirovka
29. kvě 2017

Tak hlavně, že vše dobře dopadlo a moc gratuluji k holčičce!!!🙂

saraa1989
autor
29. kvě 2017

Je mensi kvuli mela pro narozeni 1400g ale je sikovna.Jinak dekuju

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru