Hlenová zátka - béžový hlen. Může to být?

Zodpovězené
14. bře 2021

Dobrý den,

jsem těhotná 38. tt a už 6 dní mám děsné bolesti, takové svíraní břicha, jako kdybych něco špatného snědla. Nevím, zda se to bere jako ztuhnutí. Brala jsem do včera magnesko, protože jsem četla, že se to má vysadit. 1.3. jsem jela do nemocnice s bolestí a tlačením na dolejšek. Tam mi řekli, že je všechno v pořádku, že nerodím. Přijdu domů a mám černé gaťky a druhý den takový jemný béžový hlen.

Je možné, že to může být zátka?

Do 48 h se stále porod nerozjel.

Děkuji moc.

Dobrý den,

mohlo se jednat o odchod hlenové zátky nebo také špinění po předchozím vaginálním vyšetření.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová