Hlenová zátka? Čirý, nažloutlý hlen

petulkanono
18. led 2018

Ahoj holky, dneska ze me vytkl a stale trochu vyteka takovy ciry-nazloutly nekdy mozna i nazelenaly hlen. Je to vazne jako “sopl” kdyz to tak reknu. Je mozne, aby to byla zatka? Posledni dva dny me poboliva podbrisek a dnes teda taky, hlavne od prvni navstevy wc, kdy se ze me tohle vyritilo. Jsem v 33.tydnu, ale uz od 20.tydne jsem mela problemy se zkracenym cipkem, tak nikdo moc nepocita, ze bych vydrzela do 40.tydne. Jak jste to mely vy? Kdy vam odesla a kdy jste rodily? Dekuju 🙂

martinato1989
18. led 2018

@petulkanono ahoj, já jsem 38tt a odchází mi už 14 dni, predevcirem dokonce i s trochou hnědé krve. Bolesti cítím občas a jen lehce, pokud se na ne soustredim, jinak bych o nich nevěděla. A stále jsem 2v1. Odchod hlenove zatky prý neznamená okamžitý porod.

monika9916
18. led 2018

Ahoj,vypadá to u tebe taky na zátku. U mě zase hlenová zátka ze mě vytekla ráno a odpoledne jsem porodila. Ale byl k tomu ráno udělanej i Hamilton.

mamitom
18. led 2018

Mě zátka odtekla týden před porodem, pak mi už praskla po týdnu voda... Taky to vypadalo jako soplik a šlo to nadvakrát. Barva stejná.

vuinka
18. led 2018

Mně dělali jeden den Hamiltona, druhý den po sexu vyšla zátka, a za další dva dny jsem rodila 🙂

yerry
19. led 2018

Zatka mi začala odcházet 30.11. 1.12. Jsem měla kontrolu na gynde a bylo mi řečeno, že porod se neblíží a že sctimhle můžu chodit třebas i tři týdny... 5.12. Mi praskla voda a po půlnoci 6.12. Se malá narodila..ve 37tt
Ale nebylo to zelené, spíše růžové s příměsí krve....
U první dcery ní zatka asi ani neodesla, nebo jsem hi nezaznamenala.... byla jsem pořád v pohodě, jen mi den před porodem bylo hrozně těžko, teda ha jsem si připadala těžká.... a ráno když jsem chtěla vstát, praskla mi voda ... 38 tt

yerry
19. led 2018

Asi bych zašla k doktorovi, 33 tt je ještě dost brzy...

ellias
20. led 2018

Mě začala zátka odcházet 23.12. byla jsem 30+5. Na kontrole u Dr. 32+2 jsem jí o tom říkala a prý to byla zátka a je to normální. Teď jsem 34+5 a stále 2v1, takže opravdu to nemusí nic znamenat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru