Lněné semínko. Od kdy bych měla užívat lněné semínko v těhotenství?

Zodpovězené
5. čer 2019

Dobrý den.

Chci se zeptat, kdy mám začít užívat lněné semínko? Jsem ve 33tt a lněné semínko spolu s maliníkem chci brát kvůli lehčímu průběhu porodu. Pevně věřím, že mi pomohou 🙂

Děkuji

Dobrý den,

lněné semínko se klidně může používat i v dřívějším týdnu těhotenství, zvlášť u ženy, která trpí zácpou. JInak se doporučuje od 34. týdne těhotenství a listy maliníku nebo ostružníku či jahodníku od 36. týdne těhotenství.

Můžete si ke směsi přidat také kopřivu a určitě od 38. týdne doporučuji vaginální napářku, je to skvělá příprava hráze a porodních cest k porodu. Můžete si oní přečíst v nejnovějším rozhovoru s Mgr. M. Valovou - http://annakohutova.cz/rozhovor-s-mgr-monikou-v...

Přeji vám hladký průběh porodu.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová