Migréna v 1. trimestru. Co s tím? Je to normální?

Zodpovězené
9. dub 2020

Dobrý den,

jsem momentálně v 8.tt a už skoro 2 týdny, den co den mám velké bolesti hlavy. Shora a vždy jen na levé straně. Jedná se o velmi silnou bolest, jak kdyby mi někdo dal po hlavě tyčí a den co den to trvá klidně 2 hodiny v kuse, pak pauza a přijde to zas. Z léků v 1. trimestru mám strach, a tak se to snažím nějak přetrpět, ale neustále se to vrací. Už nevím, co mám dělat, aby to přestalo.

Prosím o radu, co s tím?

Je to normální a může to trvat ještě dlouho?

Děkuji moc za radu.

Dobrý den,

doporučuji Vám navštívit neurologickou ambulanci, aby se zjistila příčina Vašich obtíží. Žádanku na vyšetření by Vám měl vypsat Váš gynekolog nebo praktický lékař.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová