Bolesti po vyvolávačce, je to normální?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo taky takové zkušenosti....měla jsem teď spoždění asi 14 dní, tak jsem šla k dr, ta mi dělala ultrazvuk, řikala že tam mám nějakou bublinku asi plnou "vody" že to může být ta ms co nedorazila...a že to vypadá, že těhotná asi nejsem. Píchla mi vyvolávačku a že do 14 dnů by měla dojít MS. Třetí a čtvrtej den jsem slabě špinila a teď už zase nic ( je to týden od vyvolání) ale od píchnutí mám dost silný bolesti v podbřišku...vždycky tak dvakrát třikrát za den. emoticon Trvá to třeba i půl hodiny v kuse...je to normální??? emoticon
xvink
2. říj 2013
@mililihaus Chodila jsem na vyvolávačky opakovaně, MS přišla vždycky v rozmezí 3-5 dnů (mně doktor říkal, že by měla být nejpozději myslím do 8 dnů od injekce). A žádný bolesti jsem teda neměla, ale MS byla slabší než jsem byla zvyklá z dřívějška.
A nevím teda, jestli může z ultrazvuku poznat, jestli jsi nebo nejsi těhotná, když by to bylo úplně na začátku... Já byla na ultrazvuku asi v 5. týdnu (ne kvůli těhotenství) a nic tam nepoznal. Prostě to vypadalo jako cysta nebo odcházející vajíčko. Brali ti krev na HCG?
kitinka76
2. říj 2013
@mililihaus co si udělat těhotenský test??? 😉
mililihausautor
2. říj 2013
@xvink No říkala že to nevypadá že bych byla těhotná, ale že to může být ještě malinký a neni to vidět...že mi právě dá tu vyvolávačku a uvidí se. Že do 14 dnů bych to měla dostat a když ne tak mám zkusit test. A cysty řikala že tam nemám. Tak nechápu ty bolesti....krev mi nebrala, protože sem jí řikala že den předtím jsem si dělala test a nic, tak řikala že by to stejně asi bylo ještě brzy i na tu krev....

@kitinka76 No mám si ho dělat po 14 dnech, kdyby MS nepřišla, tak asi počkám...i když nutkání si ho udělat teď mám dost velký...ale bojim se zklamání. :-|
selverin
2. říj 2013
já byla kdysi taky na jedné vyvolávačce, doktorka mi dala injekci a říkala, že mám tak slabounkou sliznici, že ta MS co příjde může být i jen jedna jediná kapička, ale že to mám brát jako MS, hold prý nenarostla ten měsíc sliznice vůbec....

Začni psát odpověď...

Odešli