Nízká váha miminka. Je nějaká naděje, že vše dobře dopadne a budu rodit přirozeně?

Zodpovězené
5. zář 2022

Dobrý den,

jsem ve 37. tt. Miminko má menší bříško o 4 týdny, slabě zhoršené průtoky do hlavičky. Váhový odhad byl na jednom měření 2 500 g a na druhém 2 200 g. Musím jít na zátěžový test, zda miminko bude zvládat přirozený porod.

Je nějaká naděje, že to všechno dobře dopadne?

Děkuji

Dobrý den,

váhový odhad není zcela přesný, může být při měření odchylka až 500 gramů. Věřím, že zátěžový test u Vás dopadne dobře a budete moct rodit přirozeně.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová