Od porodu problém s konečníkem. Co by mi pomohlo?

Zodpovězené
18. lis 2019

Dobrý den,

při tlačení u porodu jsem si vytlačila konečník. Nesednu si k dítěti ani k jídlu, vše ve stoje.

Co by mi pohlo?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pokud se jedná o vyhřeznutý hemoroid, doporučuji navštěvu lékaře. Můžete si jej zkusit i sama zasunout. Doporučuji na hemoroidy sedací koupele z dubové kůry, mast z dubové kůry nebo třezalkový nebo měsíčkový olej. Také je vhodný obklad ze zeleného jílu, který smícháte s vodou, vzniklou kaši dáte na zelný list a přiložíte na hemoroid, ideálně na celou noc.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová