Placenta centralis, krvácení, poté špinění. Může se to stát, nebo jít opět na pohotovost?

Zodpovězené
12. črc 2023

Dobrý den,

v 19. tt jsem z ničeho nic začala krvácet. Na pohotovosti mi zjistili placentu, která leží celá přes čípek. Slabě jsem pak krvácela ještě dva dny, pak byl víc jak týden klid a teď jsem začala trošku více hnědě špinit.

Může se to u placenty centralis stát, nebo mám jít opět na pohotovost?

Děkuji za radu.

Dobrý den,

v případě krvácení u placenty centralis je vhodné pro jistotu provést kontrolu u gynekologa nebo odjet na pohotovost.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová