Špinění po ovulaci, co to může být?

jesie28
21. zář 2015

Holky může mi někdo poradit? Před 3 dny jsem měla ovulaci a s manželem jsme se snažili. Včera jsem začala slabě krvácet a dnes spíš hnědý výtok. Co to může být? Asi bylo snažení zbytečný že? ☹

misula29
21. zář 2015

@jesie28 mohlo to být k ovulaci

nirelen
21. zář 2015

@jesie28 Tak jsme na tom úplně stejně...u nás to přišlo dva dny po snažení...nikdy předtím se mi tohle nestalo....tak jsem taky netrpělivá a čekám, kdy si budu moci udělat test a doufat, že se zadařilo, ač si už o tom myslím své ☹ Měla jsem příznaky, jako bych to měla dostat, ač do MS bylo 14-13 dní. Bolest podbřišku, nafouklé břicho a to špinění ☹

werik153
21. zář 2015

Holky a stalo se vám to po vysazení HA ? Já mám stejný problém, HA jsem vysadila 5.7 a od té doby jsem vždy po sexu nebo v době ovulace slabě krvácela...měla spíš takový krvavý hlen....a mám to pořád, myslím si že je to k té ovulaci a nebo po tom vysazení, aspoň u mě si to tak myslím...

nirelen
21. zář 2015

@werik153 Já už HA neberu cca 4 roky, takže u mě ne.... ale vypadalo to úplně stejně... krvavý hlen, takové "cucky", nebo jak to přesněji popsat. Nikdy dřív jsem tohle neměla :-/
A že je to k té ovulaci.... já měla hlen cca dva dny před potvrzením nadcházející ovulace přes ovulační mikroskop, zda se projeví krystalky v podobě "kapradí" a další den od toho jsem měla pozitivní papírkový test na ovulaci. Tak nevím, co bylo nejpřesnější, páč každý den vycházelo něco jiného 😀 Dva dny hlen, pak když nebyl, tak pozitivní mikroskopický ovu test a další den od toho pozitivní papírkový ovu test, ač už ani mikroskop nic neukazoval...

werik153
21. zář 2015

@nirelen Já jsem toto, měla před 3 dny(krvavý cucky hlenu)...včera už taky né, ale zkoušela jsem ovu test a byl pozitivní, tak si myslím, že to patřilo ještě k tomu....zkoušela jsem ho i dneska a ještě stále je tam dost viditelná čárka...minulý měsíc jsem tam neměla celý měsíc nic..a to jsem si měřila i teplotu a celý měsíc byla 36,4...Už jsem z toho taky trošku jelen 🙂 Tenhle měsíc jsem to nechala úplně být právě a zkoušela jsem pak dle svého výpočtu ovulace a "pocitu" ten testík...

jesie28
autor
21. zář 2015

@werik153 já taky HA neberu už asi 7 let. Tohle mě překvapilo.
@nirelen já taky mám pobolívaní v podbřišku a zad, jak před MS. Začala jsem včera krvácet spíš jasně červenou krev a dnes jen špinění do hněda. A teď večer už nic. Tak nevím ☹

nirelen
21. zář 2015

@werik153 Aha, tak to mě nenapadlo zkoušet dál ovu test... páč v den, kdy byl papírkový ovu test ráno jasně pozitivní a pro kontrolu jsem si ho dělala ještě večer, když přišel manžel z práce, tak už byl slabší, nebyl tak jasný, tak jsem myslela, že už to dál nemá smysl zkoušet. S měřením BT jsem to vzdala, páč si nejsem jistá s odečítáním výsledků :-s

@jesie28 Taky mě to dost překvapilo a někdo mi řekl, že by to mohlo být uhnízdění vajíčka, ale po dalším zjišťování info, je to moc brzo, protože to nastává až tak od 5-10 dne od početí :-s Ale i tak pořád odpočítávám dny, abych si přeci jen mohla udělat test, ač vím, jaký bude výsledek. Já to určitě dostanu, protože jsem zase osypaná lehce akné v dekoltu a to mám vždy před předcházející MS ☹

Taky jste tak zoufalé? Nesnažíme se dlouho, ale moc to asi řeším a nemohu si pomoci.

jesie28
autor
21. zář 2015

@nirelen sem taky zvědavá, co se z toho vyvrbí 😕

rrromana
25. zář 2015

Holky, já se s přítelem snažím už přes dva roky..Byli jsme dokonce na imunologii.Oba máme vše OK ☹ Tento měsíc to ale pociťuji nějak divně-ovulace proběhla, sexování 🙂 taky.Po 4dnech od ovulace jsem slabě špinila a dnes 6den již nic.Teplotu si neměřím....Tak nevím.Strašně mě bolí v bedrech a prsa.Už mi z toho neustálého pozorování asi přeskakuje, ale myslíte si, že by to mohlo být uhnizďování? 🙂 Dočetla jsem se že se uhniduje až 5 a více den, tak nevím.Už i asi mimčo oc přeju ☹

nirelen
2. říj 2015

Tak jsem si dnes udělala tt je pozitivní, jenže problém je v tom, že mě stále pícháhá na levém podbřišku ☹ Byla jsem dnes na gyndě,kde mi dělali ultrazvuk a nemůžou vyloučit mimoděložní těhotenství ☹ Ach jo,uvidíme jestli se na nás neusměje štěstí a bude vše o.k.

9sarka
15. čer 2017

Ahoj holky, trošku oživím toto téma, tak snad sem nekdo jestě chodí 🙂 chtěla jsem se zeptat, jestli jste to nekdy neměla taky jako ja: posledni MS byla 29.5. a od včera když jdu na malou tak pak na papíře je znát trochu krve (světlejší). Dle doktora před pár dny proběhla ovulace - já jí na sobě nepoznám. Minulý měsíc jsem brala antibotika na zánět, tak se bojim aby to nebylo zase něco takového. Stává se to některé? Díky moc za odpovědi

nirelen
15. čer 2017

@9sarka mě se to nikdy nestalo, uvidíme, co napíšou ostatní 😉

biedronca
2. črc 2017

Me se toto deje uz půl roku. Tyden pred zacátkem menzesu tj. pár dnů po ovulaci začnu špinit,ale dost. Hnědý silný "výtok", někdy až cucky. Trvá to klidne i tyden .. pak naváze klasicky menzes.
Prototze se poslední 3 mesíce snažíme o mimi (HA neberu rok a půl),tak mi nasadila moje gyndařka Utrogestan, aby se to špinění zmirnilo. Pry to je prostě jen hormony, nic vice v tom nehledat. S těhotenstvím, ani uhnizdováním to nema nic společného. Taky to může byt "ovulační krvácení" říkala. Takže ted jsem dobrala první dávku utrogestanu, a i pres jeho uzívani spinění, silné a dlouhé nastalo. Mam se dostavit po menzesu a zvýši mi dávku mna 3x denne (ted beru ráno a večer 1 tbl)
Ovu testy delám, piju kontryhel a do toho ted ten Utrogestan (prý to pomáhá práve i snažilkám). Zatim se nedaří..

9sarka
2. črc 2017

@biedronca myslíš ten kontryhel nebo Utrogestan? Taky neberu prašky asi rok a pul a od te doby, co jsem je vysadila tak jsem taky tyden pred MS spinila.. v prosinci to ustalo, v lednu to skoncilo revizi, pak se to na chvili dovela srovnalo a ted uz je to zase zpatky ve starych kolejich..

aklin
2. črc 2017

To jsem mela taky. 2 dny po ovulaci spineni a bolesti v podbrisku. Pokazde jsem vedela, ze prijde MS. A s tim i zklamani.

biedronca
3. črc 2017

@9sarka Obojí, bylinkama nic nezkazíš. Takže ho piju průbězne, a hlavně po menezsu - do OVU. Je to bylinka hlavně pro ženy, pomáhá srovnat cyklus, vykyvy hormonu, snižit bolesti, zvýšení plodnosti atd.
Utrogestan prý pomaha snažilkám otěhotnět, a v těhotenství na brzkém začátku se užívá pro lepší "udrzení" vajíčka. UZÍVÁM OBOJE + obyč. kyselinu listovou.
Jen ted to spinění (cca více jak tyden) navazalo postupně na menzes, a ja ani nevim kdy ten menzes mi pořádně začal vlastně.

9sarka
3. črc 2017

@biedronca dekuji za odpoved, taky ted v podstate nevim od kdy pocitat.. ja jsem ted zacala pit Nosifol..

biedronca
5. črc 2017

@9sarka Taky jsem pila Nosifol. Je zbytečně drahý, platila jsem 650 Kč za 30 sáčků, doporičla mi ho moje gynekoložka. Jak jsem ho dobrala a zeptala jsem se jí, jestli není něco levnějšího, že 650 Kc je fatk dost. Mam si koupit obyčejnou listovku, tak mam asi 70 Kc 90 tbl. Piju Kontryhel a užívám ten Utrogestan.... Snažíme se od dubna, zatim nic :(

9sarka
5. črc 2017

@biedronca ja jsem ho sehnala asi za 350 Kc... Od dubna je jeste kratka doba 🙂 my se snazime uz rok.. po pul roce se zadarilo, ale bohuzel to nedopadlo.. a od te doby nic, jenom same problemy... Jinak jsem taky zacala pit znovu kontryhel..

lzii
20. bře 2018

Ahoj holky ja dneska taky 3 dny po ovu tak od vcerejsiho vecera spinim , zacalo to ruzove , červene a až cucky takove malicke ... nic me neboli jen spinim , dnes 18dc ..
JAK JSTE DOPADLI ?