Krvácení a následné špinění v 2. trimestru

mo_nes
8. zář 2015

Ahoj maminky, prosím o radu někoho, kdo si prošel něčím podobným. Před 10dni jsem začala krvácet jasnou krví, byla jsem v 17tt. Okamžitě jsme jeli na pohotovost a tam nám řekli, že jedná o hematom. Miminko bylo naštěstí v pořádku. Pár dní jsem si v nemocnici poležela, dostala jsem injekce a utrogestan a krvácení přestalo. Týden jsem doma polehávala, nic nedělala a dodoržovala klid. A přesně po týdnu jsem zašpnila tmavou, spíše hnědou krví. Na druhý den jsme jeli k dr a ten mi řekl, že to bude ten hematom, že si s tím nemám dělat hlavu, že na UZ je vše v pořádku. Vrálila jsem se domů a večer začala zase špinit, ale tentokrát to špinění nějak neustává. Není teda vůbec silné, spíš mi vždy zůstane trocha hnědé krve na toal.papíře. Jen nevím, kde je ta meze, kdy to ještě normální je a kdy už ne??? Měla jste některá podobný problém??? Moc děkuji

kaci11
23. zář 2015

Ahoj, ja mela podobny problem. Poprve jsem zacala krvacet v 6tt. u doktora jsem byla hned druhy den a nic tam nevidel. Dal me pouze leky Cyclo3forte a klidovy rezim. Krvaceni ustalo ale za tyden se objevilo znovu. To jsem mazala uz na pohotovot a lekarka tam nasla hematom. Jine leky me nedala. Do druheho dne to ustalo. Zatim jsem nemela ani zadne velke bolesti. Potom jsem odjela na Moravu k rodicum a tam jsem zacala krvacet znovu, tak jsme jeli na pohotovost a uz si me tam nechali tyden. Kapacky, utrogestan, ascorutin. Po tydnu v patek dopolko me pustili a v 5 odpolko ten samy den jsem tam byla znova a zase s krvacenim. Ted me uz i pobolivalo bricho. Zase to stejne. Jeden hematom se zacal zmensova a k tomu se udelal dalsi. Po asi 8 dnech me pustili a pak jsem jeste spinila. Tmava krev. Ale ne na vlozku ale vytrela jsem to na papire. Dokonce jsem jeste byla dvakrat na pohotovosti ale uz to bylo OK. Asi cca po 3az 4 tydnech jsem byla u sveho gyndare a zadny hematom tam nebyl. Ani pri I trimestralnim skriningu tam nic doktorka nevidela. Ted jsem 14+0 a v noci jsem jem malilinko zastipinal a cele rano me boli bricho jako pri menzes,tak snad se roztahuje deloha a neni to nic jineho. Tak nevim potech zkusenostech jsem dost vyplasena. Dnes jsem se objednala k lekari ale bojim. Moc jsem ti asi nepomohla, ale to je moje zkusenost. Taky se modlim aby to bylo v poho.

mo_nes
autor
23. zář 2015

Děkuji za reakci...mě to špinění asi po týdnu ustalo a další kontrolu mám až za týden, tak jen doufám, že je všechno v pořádku. Sou to prostě nervy...držím pěsti, ať je vše v pořádku 🙂

kaci11
23. zář 2015

Byla jsem u toho doktora a mimco je v poho. Tak jsem rada. Ale stejne se bojim aby se vse neopakovalo. Mam doma jeste 2 letou dceru. Uvidis bude to v poradku. Musime tomu verit. Ale jsou to nervy. Jinak utrogestan a ascirutin beru dal. A jeste teh.vitaminy. Preju hodne stesti a urcite to dopadne dobre. Ja ma kontrolu az 16.rijna.

mo_nes
autor
24. zář 2015

Myslím, že ten strach nejde jen tak zahodit a rady typu: "musíš být v klidu" jsou na dvě věci...ale máš pravdu, že musíme věřit, že bude vše v pořádku 🙂

kaci11
24. zář 2015

To mas pravdu. Vytaci me tyhle reci a jeste od lidi co to nezazili. Kdyz po tom mimi touzis tak je prirozene se bat. Ale verim, ze to bude v poradku. Modlim se,🙂 . A uz to mas v klidu? Napis jak ti dopadla kontrola. Tvoje prvni?

mo_nes
autor
25. zář 2015

Ano, moje první...před tím bohužel 2 potraty :( takže je ten strach o to větší..

kaci11
25. zář 2015

To je me lito. Uvidis bude to dobry. Ja mela pred dcerou zamlkle. Ale s dcerou to bylo uplne bez problemu, zato ted si to uzivam...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru