Špinění a krvácení ve 14tt

kukcapa
1. led 2018

Ahojky holky jsem 13+2tt cekame dvojčata dnes ráno jsem začala špinit a do toho krvácet, bolí mě i v podbřišku jako kdybych to měla dostat, dnes ráno jsme hned jeli do nemocnice kde mi dr řekl po prohlídce že je vše ok i miminka jsou v pořádku, od dopoledne se to zmírnilo,ale teď jsem se probudila šla na záchod a znovu v míse krev, myslíte že to je v pořádku? Zítra máme jet do genetu na ultrazvuk

cinam
1. led 2018

A nebyl tam hematom? Může to být důvod krvácení. A nějaké léky ti nenapsal? Já na špinění dostala duphaston na předpis a pak ascorutin, ten je volně prodejný a hned to ustalo. Držím moc moc palce ať jsou miminka v pořádku.

ivuska1986
1. led 2018

Ahojky, hlavně klid, ja krvacela behem tehu dvakrát, dostala jsem ascorutin a utrogestan a byl klid, ted zrovna kojim naše tříměsíční stesticko, takže držíme palecky, ale určitě to bude o.k. prokrvuje se deloha a tak, bolesti bricha jsem mela velky, i bolesti v oblasti bederni páteře

kukcapa
autor
2. led 2018

@cinam právě že nedala,rikal dr že děloha je v pořádku no😕

kukcapa
autor
2. led 2018

@cinam spíš to vypadá jako kdybych měla menzes,v tomto období bych ho měla mít no,no snad dnešní kontrola dopadne dobře holky 😔

ivuska1986
2. led 2018

Tak to je možný, kamaradka pravidelně menstruovala do šestého měsíce, bude to v poho, uvidíš👍💕

kukcapa
autor
3. led 2018

Ahojky holky,tak Genet dopadl dobře, měla jsem prekrvenou dělohu😵

ivuska1986
3. led 2018

Paráda👍💕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru