Skřípnutý sedací nerv v těhotenství. Mohou kapačky proti bolesti ohrozit miminko?

Zodpovězené
18. led 2020

Dobrý den,

jsem v 31.tt a už dva týdny mam křeče od hýždí přes stehno až k lýtku. Je to dost nepříjemné, pořádně nemůžu chodit, sedět, jen v leže se mi ulevilo, ale teď už mě to bolí i v leže. Myslela jsem, že to odezní v klidovém režimu, ale ono nic. Obvodní mi dala obstřik, ale to mi nijak nezabralo. Říkala, pokud by to i tak přetrvávalo ty bolesti, tak do nemocnice na kapačky.

Chtěla jsem se zeptat, zda to nemůže ohrozit miminko?

Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den,

nemyslím si, že by léčba mohla ohrozit Vaše těhotenství. Určitě Vám doporučuji najít si také fyzioterapeuta, který Vám může navrhnout cviky a pozice, které zmírní Vaše potíže.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová