Ve 38. týdnu těhotenství má dítě kratší stehenní kost a více plodové vody. Co to znamená?

Zodpovězené
10. čer 2019

Dobrý den,

dnes jsem byla na ultrazvuku a miminko má o 19 dní kratší stehenní kost oproti tělu ☹ plus mám hodně plodové vody. Jsem z toho celkem špatná. ☹

Nemůže to znamenat něco špatného?
Děkuji

Dobrý den,

na tuto otázku jsem již v poradně odpovídala. Často z ultrazvukových měření vychází rozměry, které nemusí odpovídat týdnu těhotenství a bohužel jsou často nepřesná. Těhotné ženy jsou pak pod vlivem velkého strachu.

Určitě vás čeká další kontrolní ultrazvuk, věřím, že při něm již bude vše v pořádku!

Držím vám pěsti.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová