Výtok ve 30.tt těhotenství. Je normální, když zapáchá?

Zodpovězené
9. dub 2020

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat. Je normální bílý zapáchající výtok ve 30.tt?

Nevím, jestli mám být z toho nervózní nebo ne. Pan doktor mi před 2 týdny oznámil, že se mi hodně rychle zkracuje děložní čípek a že mi hrozí předčasný porod ....

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

určitě Vám doporučuji nechat si udělat stěr z pochvy, zda se nejedná o zánět, který by mohl způsobit předčasný porod, pakliže by nebyl vyléčen. Stěr z pochvy Vám udělá Váš gynekolog.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová