• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Silně zapáchající bezbarvý výtok ve 40. týdnu těh.

5. května 2013 
Dobrý den,
prosím o radu. Již více než týden mě trápí silně zapáchající bezbarvý výtok, je to spíš jako voda. Dělá mi to starosti, jestli to nemůže být nějakým způsobem zkažená odtékající voda. V týdnu jdu k Dr., takže se hned zeptám, ale chtěla jsem znát váš názor, jestli s tím nemáte někdo zkušnosti. Děkuji :confused:
5. kvě 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm tak to bych si raději zavolala do porodnice a myslím, že na 100% ti řeknou abys přijela, pokud je to voda tak už bys tam měla být a pokud výtok tak taky, protože infekce je nebezpečná pro dítě i pro tebe při porodu (velká porodní poranění).
5. kvě 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
nechci být hnusná, ale jsi normální?, že jsi už týden doma! aniž by ti doktor řekl, jestli to opravdu není ta voda.
5. kvě 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Boze, nekdo chodi s kazdym prdnutim k dr. a vy cekate s timhle?? Me dr. rikala,ze kdyby se mi cokoliv nezdalo, at jedu.. radeji 10x poplach nez jednou a pozde... ja bych teda letela hned druhy den, ne-li jeste ten den...

Jen podle data registrace bych rekla, ze to bude zase nejaky fake...
5. kvě 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
no musím souhlasit s holkama,já už bych jela dávno do porodnice,a kor teď když už vlastně může mimi na svět.......
5. kvě 2013 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek