Zkracuje se délka porodu u dalších dětí?

Zodpovězené
17. črc 2019

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jsem vícerodička, v říjnu budu po šesté rodit. Rok od narození dcerky jsem znovu otěhotněla a porodila přesně na termín jako všechny holčičky (5). Šestou čekám.

Dá se říct, zda bude můj porod dlouhý, nebo kratší než předchozí?

Děkuji!

Dobrý den,

je větší pravděpodobnost, že váš další porod může být rychlejší, ale ne vždy je to pravidlem. I tak je třeba se na rychlejší průběh porodu připravit a odjet včas do porodnice.

Přeji vám vše dobré!

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová