Cyklus. Kdy přibližně vychází ovulace? Co udělat ještě pro to, aby se zadařilo otěhotnět?

Zodpovězené
27. srp 2022

Dobrý den, pane doktore,

prosím Vás, chtěla bych se zeptat. Mívám cyklus 27-30 dní, ale většinou to vychází na 28. Poslední menstruace byla 3.8. a nevím, kdy byla přibližně ovulace - snažíme se uz tři roky a nedaří se. Gynekoložka mi maximálně poradí jen nějaké vitamíny jako je například Femibion - ten jsem brala a bez výsledku.

Chtěla bych vědět, kdy tak přibližně mám ovulaci a co bych ještě mohla pro to udělat, aby se už konečně zadařilo.

Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den,

ovulovat byste měla 13. - 14. den od prvního dne krvácení. Femibion určitě není lék na neplodnost.

Držím palce.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz