Gynoflor - jiná alternativa. Jaký jiný účinný lék byste mi doporučil před KETem?

Zodpovězené
22. čer 2021

Dobrý den,

můj Dr. doporučuje před řízeným KETem užívat Gynoflor a probiotika. Už tak činím téměř rok, zatím bez úspěšného KETu. Chci se ale zeptat na jinou alternativu Gynofloru, neboť jeho cena je dost vysoká.

Doporučil byste mi jiný, stejně účinný lék na zavádění před KETem?

Děkuji a přeji hezký den.

Dobrý den,

Gynoflor bych určitě neužíval dlouhodobě, laktobacily k úpravě poševního prostředí můžete do těla dodat potravinovými doplňky, které je obsahují.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz