Jaký přípravek byste doporučily?

snazimese
12. bře 2019

Zdravím. Chtěla bych se zeptat, jaký přípravek by jste doporučily jako pomoc nebo přípravu k otěhotnění? Brala jsem Gynex, ale ten nepomohl. Cykly i ovulaci mám téměř pravidelnou. Děkuji za každý názor či radu 🙂

sarka0710
12. bře 2019

Ahoj,za mě Femibion 1. Začala jsem brát na doporučení gynekoložky a lékaře na genetice a fungoval na 100%.Brala jsem i v těhotenství Femibion 2 a nemohu si stěžovat.

miba10
12. bře 2019

Já měla Fertility blend. Ani jsem ho nestačila dobrat. Do té doby jsme to zkoušeli cca 5 let

ariadna12
12. bře 2019

Caj baby radnicke a merit bazalni teplotu

puhelin
12. bře 2019

Kontryhel a ovulacni testy

snazimese
autor
12. bře 2019

Diky holky. Neco z toho vyzkousim a uvidim 🙂
@ariadna12 bazalni teplotu merim, vim kdy mam ovulaci 🙂 me slo hlavne o to, cim to podporit 🙂

marketa1218
13. bře 2019

Hele já už jsem toho vyzkoušela nespočet, kontryhel, gynex, nějaký kapky plodnosti, Inofolic na podporu ovulace, kyselinu listovou a nepomohlo nic. Chtěli jsme malé dlouho, s manželem jsme zdraví. A prostě teprve až tehdy, co jsem to přestala řešit jsem otehotnela a zůstala jsem jenom u té listovky. Je to psychika, radím zvolnit i když je to těžký, já vím. Ale u mě opravdu psychika, teď jsem ve 4 měsíci. Povede se, hodně štěstí.

kris96
13. bře 2019

Za mě 100% -
https://www.benu.cz/conceive-plus-lubrikacni-ge...
Nedařilo se nám, pak při ovulaci jsme zkusili tenhle gel a nyní mám 2 měsíce do porodu 🙂

ange_de_la_morte
13. bře 2019

Gynex nám taky nepomohl - u nás byl problém s krátkým cyklem často bez ovulace, nakonec jsem po domluv s doktorkou cyklus srovnala až 5 měsíci HA ( není to ale standartní postup) ... nicméně osobně to hodnotím tak že velkou měrou na to mělo vliv že jsem se uklidnila, přestala řešit miminko a soustředila se jen na práci a staršího syna , ono se pak zadařilo hned po vysazení té HA ( po skoro 3 letech snažení)

lachtanice86
13. bře 2019

Otěhotnela jsem v době kdy jsem nebrala nic

jennas
13. bře 2019

Cyklus mi krasne upravil kontryhel,ovu gynex....ted beru jen nosifol,tim nic nezkazis,je to.jen listovka a vitaminy a k tomu zkousim prvni cyklus gynex...a uvidi se za par dni...

soleilll
13. bře 2019

To je všechno byznys jak blázen. Pokud jste oba v pořádku, tak stačí listovka, zdravý životní styl a pozitivní myšlení.