HCG po transferu. Je to v pořádku?

Zodpovězené
18. črc 2020

Dobrý den,

chtěla bych se prosím zeptat. 13. den po transferu jsem měla hCG 452 a 17. den 1000.

Je to v pořádku?

A když půjdu ještě 20. den, jaká by měla být plus mínus hodnota v těch dnech, aby šlo o prosperující těhotenství?

Mně přijde, že to stoupá pomalu. Bylo vloženo 5denní embryo.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

nevím podle čeho soudíte, že stoupá pomalu, podle mne je vše v pořádku.
Tak držím palce. Další krevní testy nedoporučuji, vyčkejte na ultrazvuk.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz