Je možné, že by se zadařilo?

Zodpovězené
5. led 2022

Dobrý den,

jdu si pro radu. S manželem se snažíme o druhé mimčo, zatím od září nám to nevyšlo, ale během svátků jsme měli na sebe víc času.
Proto sex byl: 22.12. (den před plodnými dny), 25. v plodných dnech, 28. byla ovulace a sex několikrát za den, 29. poslední plodný den a 30. den po plodných dnech. Včera mě začalo píchat v podbřišku a jakoby na vaječníku a občas se mi dělalo nevolno. Dnes ráno příznaky horší. A MS ma přijít za 8 dní.

Je možné, že by se zadařilo?

Děkuji mnohokrát.

P. S. Vše nej nej do Nového roku.

Dobrý den,

ano, možné to je a do 14 dnů budete vědět jistě.

Držím palce

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz