Těhotenství. Je to možné, nebo spíš zdravotní problém?

lilith88
12. říj 2020

Ahoj, sice momentálně těhotenství nemám v plánu , ale zajímá mě vás názor . Když jsem si před půl rokem dělala obulacni testy tak plodné dny byli stejné s aplikaci. Měli jsme nechráněný sex v plodnych dnech. Podle aplikace jsem 3 den po ovulaci začala lehce špinila. Mám už 3 den tupé bolesti v levé části podbrisku,nafouklé břicho ,lehce citlivé prsa a precitlivelost na nějaké vůně . Do menstruace mám 8 dni. Myslite si, ze je možné , ze se jedna o těhotenství nebo mám spis zdravotní problém ? HA neuzivam 3 roky a dva roky na sobě dokážu poznat ovulaci a nikdy se mi nestalo , ze bych po ni spinila a měla takové obtíže . Dekuji za názory 🙂

goovana
13. říj 2020

@lilith88 50/50 možné to je vzhledem k tomu ze neberes antikoncepci
Co takhle zkusit tehotensky test?

petula.bir
13. říj 2020

@goovana
To si myslím, že bude ještě brzy - menstruaci má dostat až za 8dnů, nezbyde než čekat ☺️

@lilith88
Ahoj, tady ti nikdo neřekne zda jsi nebo nejsi těhotná. Musíš počkat do vynechané menstruace. To co popisuješ muže a nemusí byt těhotenství - je to 50 na 50 počkej týden a udělej test 😃
Nechci rýpat ale pokud neplánuješ těhotenství proč se nechráníte? 🙄🙄🙄 Zabránila by jsi takovému sebepozorování a neřešila jsi každé píchnutí 🙈

terezz29
13. říj 2020

moment....mrknu do své věštecké koule....

petula.bir
13. říj 2020

@terezz29
Taky jsem to chtěla napsat ale řekla jsem si, že dnes nebudu rýpat 😂😂😂. 🧙🏻‍♀️⚗️🧙🏻‍♀️

lilith88
autor
13. říj 2020

😂😂😂 pardon, ze jsem se zeptala. Druhá otázka bylo jestli mohu mít zdravotní problém . To znamená , ze mě zajímalo jestli streba nema někdo zkušenost. Je mi úplně jedno jestli budu nebo nebudu těhotná tak proto se nechranim, ale to je dost soukromé a nechápu proč se na to někdo ptá . 😂😂😂

terezz29
13. říj 2020

@lilith88 no, vy tady taky řešíte soukromou věc, tak se nedivte. Chtěla jste názor/radu, tak vám ostatní radí. Ale prostě, pokud si neuděláte test nebo nezajdete na gyndu, tak se nic relevatního nedozvíte.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru