Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhotenství. Je to možné, nebo spíš zdravotní problém?

lilith88
12. říj 2020

Ahoj, sice momentálně těhotenství nemám v plánu , ale zajímá mě vás názor . Když jsem si před půl rokem dělala obulacni testy tak plodné dny byli stejné s aplikaci. Měli jsme nechráněný sex v plodnych dnech. Podle aplikace jsem 3 den po ovulaci začala lehce špinila. Mám už 3 den tupé bolesti v levé části podbrisku,nafouklé břicho ,lehce citlivé prsa a precitlivelost na nějaké vůně . Do menstruace mám 8 dni. Myslite si, ze je možné , ze se jedna o těhotenství nebo mám spis zdravotní problém ? HA neuzivam 3 roky a dva roky na sobě dokážu poznat ovulaci a nikdy se mi nestalo , ze bych po ni spinila a měla takové obtíže . Dekuji za názory 🙂

goovana
13. říj 2020

@lilith88 50/50 možné to je vzhledem k tomu ze neberes antikoncepci
Co takhle zkusit tehotensky test?

petula.bir
13. říj 2020

@goovana
To si myslím, že bude ještě brzy - menstruaci má dostat až za 8dnů, nezbyde než čekat ☺️

@lilith88
Ahoj, tady ti nikdo neřekne zda jsi nebo nejsi těhotná. Musíš počkat do vynechané menstruace. To co popisuješ muže a nemusí byt těhotenství - je to 50 na 50 počkej týden a udělej test 😃
Nechci rýpat ale pokud neplánuješ těhotenství proč se nechráníte? 🙄🙄🙄 Zabránila by jsi takovému sebepozorování a neřešila jsi každé píchnutí 🙈

terezz29
13. říj 2020

moment....mrknu do své věštecké koule....

petula.bir
13. říj 2020

@terezz29
Taky jsem to chtěla napsat ale řekla jsem si, že dnes nebudu rýpat 😂😂😂. 🧙🏻‍♀️⚗️🧙🏻‍♀️

lilith88
autor
13. říj 2020

😂😂😂 pardon, ze jsem se zeptala. Druhá otázka bylo jestli mohu mít zdravotní problém . To znamená , ze mě zajímalo jestli streba nema někdo zkušenost. Je mi úplně jedno jestli budu nebo nebudu těhotná tak proto se nechranim, ale to je dost soukromé a nechápu proč se na to někdo ptá . 😂😂😂

terezz29
13. říj 2020

@lilith88 no, vy tady taky řešíte soukromou věc, tak se nedivte. Chtěla jste názor/radu, tak vám ostatní radí. Ale prostě, pokud si neuděláte test nebo nezajdete na gyndu, tak se nic relevatního nedozvíte.

Sem začni psát odpověď...

Odešli