Je možnost těhotenství?

soninka333
28. zář 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat 16.8. Jsem měla nechráněny sex na to 23.8. Jsem dostala menstruaci o 3 dny dříve a teď v září jsem dostala menstruaci o 4 dny později než tedy menstruace přišla měla jsem bolesti prsou cooz nikdy nemám a docela hodně nafoukle nebo-li napnute břicho. To břicho mám do teď je to takový zvláštní pocit tak mi to nedalo a včera jsem si dělala test nejdřív digitální ten vyšel negativně a po té obyčejný a tam je takový dusík? Myslíte že bych mohla být těhotná? Určitě půjdu k dr ale jestli se to některé z vás nestalo. Předem děkuji za odpověď.

kachna001
28. zář 2020

Nemyslím si...

nita1984
28. zář 2020

Jestli byl nechraneny styk 16.8. těhotná nebudete.

soninka333
autor
28. zář 2020

Ještě prilozim foto tt.

jjasmina
28. zář 2020

Fotka v limitu nebo po? Osobně si myslím, že je skoro nulová pravděpodobnost těhotenství

soninka333
autor
28. zář 2020

@jjasmina v limitu

nita1984
28. zář 2020

@soninka333 pokud je to těhotenství, tak určitě ne z 16.8. To už byste byla minimálně v 6tt. Nicméně zopakovat test za dva dny a případně doktor

soninka333
autor
28. zář 2020

@nita1984 no právě asi to vidím na dr vůbec nevím co se děje s mým tělem. A chtěla bych mít jistotu☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru