Plodný hlen a ovulace.

snazimese
31. črc 2019

Ahoj. Vim ze diskuzi je tu plno, ale nikde jsem nenasla co hledam. Zajimalo by me, kdy pri plodnych dnech dochazi k ovulaci? Behem dni, kdy je plodny hlen nebo az na konci hlenu? V pondeli jsem "nasla" plodny hlen, byl jeste vcera a pomerne hodne, dnes uz nic. O vikendu nevim, nehlidam to nijak pravidelne ani nemerim BT.. Jen vcera jsem trochu citila pravy vajecnik. Dekuji za odpovedi 😊

nina004
31. črc 2019

Ahoj. Myslim, ze to bude u kazdej zeny individualne. Ja som si vzdy myslela, ze ovulacia je spolu s hlenom, ale tento mesiac som merala BT a podla nej som zistila, ze ovu som mala az ked hlien uz skoro nebol.

kiki1912
31. črc 2019

@snazimese stáhni si aplikaci Menstruační kalendář a máš tam aji kdy Ti běží plodné dny a je tam ukázáno kdy je nejpravděpodobnější otěhotnět

P. S pokud tedy máš pravidelný cyklus

snazimese
autor
31. črc 2019

@kiki1912 ten kalendar mam a podle nej bych mela mit ovulaci az dneska, coz pochybuju, kdyz dnes neni po plodnem hlenu ani pamatky. Navic vim, ze ovulace a tudiz i plodne dny prijit driv nebo pozdeji nez obvykle, proto se podle kalendare nijak neridim.

kiki1912
31. črc 2019

@snazimese my třeba plodný dny s partnerem neřešily a jak skončily měsíčky tak jsme do toho od konce měsíčků do konce dalšího jako kdyby dne co skončili bušily a teď je z toho uzlicek v bříšku a sem 14+3 tt

snazimese
autor
31. črc 2019

@kiki1912 ja taky plodne dny nejak neresim, jen me zajima, kdy pri plodnych dnech probiha ovulace. Jestli na zacatku, v prubehu nebo na konci plodneho hlenu..

jednaholkaa
31. črc 2019

@snazimese Na hlen se vykasli. Ja ho nekdy nasla a jindy ne. Zrovna kdyz jsem ho vuuubec nenasla jsem byla u gyn (v dobe ovulace) a ta mi rekla, ze tam ten hlen je, nekde vzadu nebo co.. Takze bych se tim neridila. Muze klidne byt kde ma..