Menstruace po ET. Myslíte, že mi dorazí přirozeně a čekat?

Zodpovězené
27. dub 2021

Dobrý den,

moc bych Vás chtěla poprosit o radu. Jsem dnes 12. den po ET 3denního embrya, takže 15. den od ovulace - OPU, 27. DC. Dnes jsem dělala těhotenský test a byl negativní. V tomto případě už se tedy smiřuji s tím, že těhotná nejsem. Utrogestan neberu, zavádím si Progesteron Besins. Mam PCOS a hodně nepravidelné menstruační cykly, před návštěvou kliniky a upravení cyklu i 6 měsíců bez ms. MS vyvolávaná Anogolutinem.

Myslíte tedy, že mi menstruace dorazí přirozeně a čekat?

Děkuji

Dobrý den,

pokud je test opravdu negativní, tak po vysazení progesteronu Vám přijde menzes do několika dnů.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz