Jsem těhotná? 14 dní zpožděná menstruace

jezovka1
21. čer 2017

Ahoj holky, prosím o radu.
Léčím se se štítnou žlázou asi měsíc. Půl roku užívám utrogestan na upravení menstruačního cyklu. Doposud ale nebyl pravidelný. Dnes mám 14 dní spoždění, a už 14 dní na sobě pozoruji křeče v podbřišku a mám zduřelé prsy, tak jsem si dnes ráno dělala těhotenský test a jeden proužek byl výrazný a ten druhý byl jen stěží vidět, ale je tam. Je možné že jsem těhotná ? Děkuji za odpovědi 😊

luciebx
21. čer 2017

ano pokud ti test ukazal slabouckou druhou carku tak moznost tam je. Udelej test za 2 dny zda sili a muzes se radovat.

odula
21. čer 2017

Zkus to za dva dny. Se 14ti denním zpožděním a slabou čárkou bych už ale určitě sla na gynekologii, ať tě prohlédnou.

jerrynenka
21. čer 2017

hlavně nezapomeň počkat těch myslím 5 minut... já si takto dělala testy 3 a ten poslední byl možná už zbytečný protože jsem u toho druhého nepočkala... namočila jsem proužek a jak papír nasával a já viděla jen jednu čárku letěl do koše, za asi 4 dny mi to nedalo, znova proužek nasával tekutinu znova se objevil jen jeden, nechala jsem odložené na obalu, koukla nahoru, pomyslela si - zase injekce (na vyvolání), koukla dolů, že teda to vyhodím a čárky byly 2... 🙂

jezovka1
autor
11. zář 2017

Holky, děkuji za odpovědi, dlouho jsem tu nebyla, těhotná jsem tedy doopravdy byla, ale bohužel ne na dlouho. Nyní se snažíme samozřejmě dál, ale... Zatím nic ... Tak držte prosím pěsti 😍

z_kopretinka
11. zář 2017

@jezovka1 hlavne hlidat jeste tu stitku. Je to potvora a muze i zhorsovat sanci na tehu. Pokud se povede. Hned volat dr. V tehu se musi vic hlidat a vetsinou se leky navysuji.

jezovka1
autor
11. zář 2017

No na endokrinologii mi doktorka řekla, že ty léky co mi napsala mám v případě těhotenství vysadit a brát jen utrogestan a na gynekologii mi řekla, že ty na štítnou žlázu mám brát pořád, protože se taky předepisují , proti potracení, tak nevím, holky se nějak nemohou dohodnout 🤔

z_kopretinka
12. zář 2017

@jezovka1 ja beru na stitku uz cca 20 let. Pokud mas hypofunkci tak bych rozhodne nevysadila. Protoze v tehu ma telo vetsi potrebu toho hormonu a i pro dote nez mu pojede vlastni stitka a nedostatek muze vest k mentalnim porucham

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru