icon

Pět týdnů po KET IVF a krvácím. Co dělat?

Zodpovězené
27. kvě 2026

Dobrý den,

dnes jsem 5 týdnů a 2 dny po KET IVF. Bez potíží nebo bolestí jsem začala krvácet a následně ze mě něco vyšlo, podobně jako při silné menstruaci. Nevím, zda mám volat pohotovost, nebo počkat. Ležím a čekám, co se bude dít. Nevím, co mám dělat.

Děkuji.

Dobrý den,

a máte pozitivní test?

Pohotovost určitě volat nemusíte, pokud nemáte silné bolesti.


MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz