Postinor. Mohl ovlivnit mou plodnost?

Zodpovězené
4. led 2024

Zdravím,

chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s postinorem. Po užití jsem žádné potíže nezaznamenala, menstruace chodily pravidelně jako dřív...nyní už jsme s partnerem trochu jinde a miminko bychom chtěli, po půl roce se nedaří a začínám být nervózní, jestli to nemůže být tím...

Dítě už mám, sice s jiným partnerem, ale prakticky na první pokus. Se stávajícím partnerem jsem již neplánovaně otěhotněla, bohužel v devátém týdnu přišel spontánní potrat, což je cca osm měsíců nazpět.

Mohl postinor ovlivnit nějak mou plodnost?

Děkuji

Dobrý den,

podle mého názoru nemohl.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz