Čím podpořit otěhotnění?

anulis
4. čer 2017

Holky, uz rok se s manzelem snazime o druhe mimi a zatim se nedari (prvni bylo na prvni pokus). Vzdycky jsem si rikala, ze to nikdy nebudu vic resit, ale uz me to docela trapi...vek nezastavim. Popravde jsem si nikdy zadne ovulacni testy nedelala, takze s jistotou nemuzu ovulaci potvrdit. Menstruaci mam pravidelnou..cca 28 -30 dni. Na posledni kontrole u dr. mi rikala, ze mam nizkou (malou) sliznici. Muzete mi doporucit nejake bylinky, leky, ktere bych mohla uzivat a zvysit tim sanci na mimi?

ivankaaa888
4. čer 2017

Ahoj kup si kontryhelovej caj😉

ivankaaa888
4. čer 2017

A pokud nemas ovulku tak ta se da vyvolat Clostilbegytem.Nam to take rok neslo a po clostiku hned druhej cyklus.

rosalline
4. čer 2017

@anulis jednoznačně kotvičník 😉 Kontryhel je zázračná bylinka, ale hrozně vysušuje... ruce, obličej...

kendas
4. čer 2017

Kontryhel, Femibion a Gynex.

anulis
autor
4. čer 2017

Dekuji, zkusim ten kontryhelovy caj...pocitam, ze sezenu normalne v lekane? A kotvicnik sezenu taky formou caje?

monaluza
4. čer 2017

Zenske kapky od Gresika, hodne muziky za malo penez, potvrzuji funkcnost 😉. Sezenete ve zdrave vyzive.

pasteta
4. čer 2017

Já jsem taky od doktora dostávala Clostylbegyt ale díky němu čekáme dvojčata.Prý se to po jeho užívání stává dost často.

no_title
4. čer 2017

Kontryhel a maliník je přímo určen na zvýšení sliznice 🙂 měl by se pít do ovulace, čili u tebe tak do 16. dne cyklu. Měla bys pít 2 hrnky denně, klidně i namíchané spolu. Taky cvičit Mojžíšovu metodu. Je tady skupinka Bylinkami k početí, tak tě pozvu 🙂

no_title
4. čer 2017

@ivankaaa888
Clostilbegyt bohužel razantně snižuje sliznici, což by zakladatelce asi ještě zavařilo, když ji má nízkou.

xnikolan
4. čer 2017

Mě doktorka ještě doporučila jíst hodně sóju.

beatrixc
4. čer 2017

Taky z vlastní zkušenosti doporučuju maliník a kontryhel 🙂 2x denně 2 hrnky od každého 🙂

kinkin
4. čer 2017

Pokud má někdo zájem, mám na prodej Gynex kapky, vydrží 3 měsíce, já brala pouze 3 týdny. PC 450,- nechám za 200,- 🙂

kristynatita
4. čer 2017

Lubrikacni gel Conceive plus... 🙂

joygiorgo
4. čer 2017

Davat chlapovi materi kasicku