Snažení. Co myslíte?

Zodpovězené
8. lis 2023

Dobrý den,

měla bych na Vás otázku. 21. - 26.10. jsem měla MS. Jelikož mám nepravidelnou MS, tak tahle přišla sama od sebe, ale po 2 měsících. Od lékaře jsem měla napsaný Clostilbegyt, a to dávkování 5. - 9. den MS půl tablety ráno.

Teď, asi cca 4 dny, mám docela bolestivé vaječníky a podbřišek. Nevím, jak bych to popsala, něco jako kdyby mi tam překáželo 🤔🤷‍♀️. Dělala jsem si ovulační testy, ale všechny byly negativní 😏. Asi cca 2x mě překvapil opravdu hodně krémový výtok bílé barvy - v životě jsem takový neměla 🤷‍♀️ a od té doby nic. Žádné jiné problémy nemám, jen teda, že vůbec nemám ani hlad a tento pocit a tlak v podbřišku, to je vše 😏.

Poradíte, prosím? Myslíte, že by ta ovulace přišla až takhle později? 🤔

Přitom testy stále negativní. 😔

Děkuji Vám za případné rady. 🙂

Dobrý den,

bez ultrazvuku Vám nejsem bohužel schopen sdělit co se děje. Zajděte na gyndu.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz