9. den zpoždění, negativní testy. Co myslíte?

meeshak
13. lis 2020

Ahoj holky, uz jsem nervozni, tak zkousim i tady. Dneska mam 9. den zpozdenou MS, vsechny testy naprosto negativni vcetne dnesnich dvou (dve ruzne znacky). Obcas me malickato popichuje v podbrisku, ale fakt uplne minimalne a jinak na sobe vubec nic nepozoruju. Vzdycky se cca 1-2 dny pred MS v noci hodne potim, ted porad nic. 🤷🏼‍♀️
Pri posledni MS jsem byla nemocna, klasicka ryma, trvalo to cca 8 dni. Nevim, jestli to muze mit co docineni se zpozdenim MS? Volala jsem si na gyndu, ale objednal me az za dva tydny. 🙈
Jeste si vzpominam, ze jsem mela cca tyden zpatky opravdu hojny vytok, prirovnala bych to vajecnymu bilku.🤔 Chvilkama jsem mela pocit, ze mam v kalhotkach uplny mokro. Na netu jsem se docetla, ze je to ovulacni vytok. Je teda mozny, ze jsem mela pozdeji ovulaci a tim se mi i opozdila MS? Uz nevim, co za tim hledat.

madamas
13. lis 2020

Myslím že to tak bude, opožděná ovulace, hojný výtok konzistence vaječného bílku začíná cca 3-4 dny před ovulací. V tom případě máš na ms ještě čas 😉

meeshak
autor
13. lis 2020

@madamas Dekuji za odpoved. Co za opozdenou ovulaci muze stat? Treba ta viroza?

madamas
13. lis 2020

@meeshak je to možné, já to tak mám, že když jsem nemocná tak se mi ovulace zpozdí, ,, spustí" se mi až je tělo z nejhoršího venku, měla jsem to tak i teď při Covidu. Ale jinak je to běžné že ovulace přijde dřív nebo později, to se stává 😉

lokesa
13. lis 2020

@meeshak Viróza důvodem být rozhodně může. Jinak to může být ledacos od nervů, přes velkou fyzickou námahu až po velký časový posun při cestování.

katerina_j
13. lis 2020

Já mám dnes šestý den zpoždění, testy bílé, začínám už být trochu nervózní, nikdy se mi to nestalo. Od včerejška mam v podbrisku pocit jakoby natažených svalů. Pokud se do pondělí neobjeví // nebo MS, zavolam doktorce 🙃 je to druhy měsíc, co po dvou letech nesleduju cyklus 🤦🏻‍♀️ Tak vůbec nevím.

meeshak
autor
14. lis 2020

@katerina_j Tak já to dneska (10. den) konečně dostala! 😃🙏 Takhle nervózní jsem nebyla ani před maturitou. 😂 A jak jsem tvrdila, že už do mě antikoncepci nikdo nikdy nedostane, v týdnu si o ní napíšu!! 😅

katerina_j
15. lis 2020

@meeshak já mám dneska 8.den zpoždění. Ráno se na testu objevil stín, tak uvidím, zítra si zavolám k doktorce a počkám, co řekne. Ovulace (si myslím) byla někdy těsně před plánovanou MS, ale teď už radši počítám s nějakým problémem 🤦🏻‍♀️🤨🙂

meeshak
autor
15. lis 2020

@katerina_j Tak drzim palce, at se vsechno v poradku. 🙂

meeshak
autor
15. lis 2020

je*

katerina_j
15. lis 2020

@meeshak děkuji 😉

katerina_j
18. lis 2020

Ahoj holky, jen doplním výsledek, protože sama nemám rada diskuze, kde to najednou konci a nikdo nedá vědět výsledek 🙂 dostala jsem dvě dávky Agolutinu na vyvolání MS, Dr ale neobjevila žádnou příčinu. Takze jsem si dala tento měsíc pokoj nejen od sledování příznaků ovulace, ale rovnou od ovulace jako takové 😁😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru