Špinění 3 dny po menstruaci. Mohlo se stát, že folikul nepraskl a byla z něj cysta a tohle způsobila?

Zodpovězené
4. kvě 2021

Dobrý den,

13. dc jsem měla folikul 23 mm po Clostíku na levém vaječníku, pak jsem dostala i Pregnyl. Test jsem zkoušela před menstruací a byl slabě pozitivní. Menstruace, ale přišla na den přesně akorát trvala 2 dny. Teď 3. den po ní jsem začala zase špinit hnědě a bolí mě levý vaječník, docela intenzivně mě v něm píchá, ze kterého byla asi ovulace.

Moje otázka zní: Mohlo se stát, že folikul nepraskl a byla z něj cysta a tohle způsobila? Nebo nějaká porucha cyklu či stres?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

podle mne byl test pozitivní z Pregnylu a folikul praskl, ale to je teorie, prokázal by to jen ultrazvuk.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz