Špinění. Je ještě naděje?

eliii311
22. zář 2020

Ahoj holky chci se zeptat jestli mel nekdo stejnou zkusenost ze prisla ms o 4 dny drive.. Dnes jsem zacala slabe krvacet a spinit nikdy se mi este nestalo aby ms prisla driv nez ma vetsinou prisla o den nebo o 2 pozdeji ale ne driv a vzdycky me silene bolelo bricho a byla jsem nervi ale dneska me trosku akorat boli v podbrisku a vajecniky ale jinak nic.. Myslite ze by mohla byt este nadeje ze tam ten mimisek bude? Dekuji za odpovedi

agneska7
22. zář 2020

@eliii311 tak šance je vždy , může to být jen uhnízdění , uvidíš jestli se ms rozjede jestli ne tak zkus test a uvidíš

eliii311
autor
22. zář 2020

@agneska7 kéž by to už vyšlo uz se snažíme pres rok tento cyklus sem zacala brat clostik tak snad se to nerozjede a neco na testu bude.. A dekuji za odpoved

jjasmina
22. zář 2020

Já měla ms přesnou a občas se stalo, že jsem to dostala dřív, já teda u posledniho tehu měla jen růžový flek na intimce

lachtanice86
22. zář 2020

Tělo neni stroj, ze někdy přijde ms driv nebo později neni nic neobvyklého. Zvlášť pokud v cyklu používáš nějaké léky. Na "mimiska" bych nespolehala

pepickovapavlinka
23. zář 2020

Mě se tohle stalo teď před 16 dny.Začala jsem slabě krvácet ale bez sliznice a opravdu jen slabě.Bolely mě u toho šíleně prsa a píchalo v podbřišku což u MS normálně nemívám.Zkusila jsem tt a byl na něm duch.Sílil a v neděli na testu viz foto.Držím palce.

pro89
24. zář 2020

@eliii311 mám něco podobného tento měsíc clostik akorat dva dny zpoždění , ale teď mě poboliva v podbrisku jako MS ale tak 100x min než normálně a minimálně jsem zacla krvacet. Já už naději ztrácím ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru