Vývoj těhotenství. Je ještě šance, že se může jednat o prosperující těhotenství?

Zodpovězené
10. čer 2021

Dobrý den, pane doktore,

podařilo se mi otěhotnět po ket, takže vím přesný termín ovulace. Dle tohoto termínu jsem dnes 8+0. Byla jsem dnes na utz a velikost plodu je pouze 4 mm a bez srdeční akce. Mému lékaři to ukazovalo 6+1. Na kontrolu jdu ještě za týden.

Z Vaší zkušenosti ... Je ještě šance, že se může jednat o prosperující těhotenství, nebo už se mám spíš připravit na špatné zprávy?

Po jak dlouhé době po revizi lze podstoupit další cyklus/ket?

Moc děkuji. Je to velké zklamání.

Hezký den

Dobrý den,

moc mne to mrzí, ale pokud je situace, jak popisujete, tak těhotenství nebude pokračovat
Další KET bez odkladů.

Držím palce.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz