8+0 a není srdeční akce. Je ještě šance?

romcajda
11. srp 2020

Ahojky holky,
dneska jsem byla na prvním utz, podle MS jsem dnes 8+0, podle utz měl plod 7mm, ale nebyla vidět srdeční akce 😞, myslíte že je ještě nějaká šance? Mám přijít příští středu na kontrolu, ale dr si myslí, že je to zamlklé těhu.. Ach jo.. mám už za sebou spontánní potrat a jedno zamlklé těhu.. cítím se k ničemu 😞

malvinz
11. srp 2020

Ahoj, šance určitě je - mohla si mít delší cyklus a plod může být mnohem mladší. Kolem 7 mm by to vycházelo kolem 6 TT a to ještě často srdíčko nejde vidět. Takže ještě určitě nezoufej a počkej do další kontroly 🙂

kachna001
11. srp 2020

A víš kdy byla přesně ovulace? Protože podle toho se určuje stáří plodu nejpřesněji... Pokud jsi ji měla až třeba kolem 25dc, není ještě nic ztraceno

romcajda
autor
11. srp 2020

@malvinz snad máš pravdu, teď jen přežít to čekání do příštího týdne

romcajda
autor
11. srp 2020

@kachna001 to bohužel nevím

romcajda
autor
11. srp 2020

@kachna001 Moc bych si přála, aby to klaplo. Hlavně pořád mě hodně bolí prsa a pálí žáha a je to jiné než u těch nepovedených. U těch jsem i špinila..

gutentag
11. srp 2020

@romcajda - neboj, šance určitě je!! Já byla na prvním ultrazvuku na začátku 8tt, srdíčko nikde. Doktorka mě nechala čekat dalších 14 dní, to jsem byla cca 10tt a srdíčko bylo 😊 Dřzim palce 🙏✊

klokanka31
11. srp 2020

@romcajda Neboj určitě to klapne a srdíčko bude 😉 A určitě se nemusíš cítit k ničemu, za to nemůžeme když se těhotenství pokazí... Já měla mimoděložní, samovolný potrat, a na potřetí to vyšlo ☺ určitě i u tebe bude platit do třetice všeho dobrého 😉

niki1107
11. srp 2020

@romcajda Šance rozhodně je, jak píšou holky výše! Držím pěsti 🙏♥️♥️

romcajda
autor
12. srp 2020

@gutentag děkuji, snad už se dočkáme

romcajda
autor
12. srp 2020

@klokanka31 snad máš pravdu. Moc děkuji, jen to čekání je strašný a pořád mě strašně bolí prsa

romcajda
autor
12. srp 2020

@niki1107 děkuji

romcajda
autor
19. srp 2020

Tak dnešní kontrola nedopadla dobře.. srdíčko nejisté a plod nevyrostl, takže podle všeho další zamlkle.. v pondělí ještě jedna kontrola, ale prý by se musel stát zázrak 😥😥

klokanka31
19. srp 2020

@romcajda To mi je líto 😞

romcajda
autor
19. srp 2020

@klokanka31 mě taky.. teď jen čekat do pondělí na verdikt

malvinz
20. srp 2020

@romcajda To je mi moc líto! :( uvidíš v pondělí, třeba se ten zázrak ještě stane a když ne, tak příště už to určitě vyjde 🍀

pupisek262014
20. srp 2020

@klokanka31 ahoj mužů se zeptat jak to pak probíhalo? Měla jsem to stejně jako ty. U těch prvních dvou jsem spinila a teď nic dr mi brala krev, ale zatím nic nevím nemůžu se dovolat

romcajda
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
klokanka31
20. srp 2020

@pupisek262014 Co jak probíhalo? Nějak jsem se ztratila ☺

pupisek262014
20. srp 2020

@klokanka31 ten třetí pokus? Jestli bylo vše v pohodě, bez špineni a různých komplikací

klokanka31
20. srp 2020

@pupisek262014 Třetí těhotenství začalo tak, že jsem měla velké bolesti břicha a v kříži. Myslela jsem že dostanu ms, čekala jsem dva nebo tři týdny, a nic... Tak jsem si udělala ze srandy test (nenapadlo mě že s jedním vejcovodem otěhotním měsíc a půl po potratu) a tam dálnice 😊 během dalšího týdne bolesti vymizely, u doktorky se těhotenství potvrdilo, bylo i srdíčko ❤ a pak celé těhotenství naprosto bez problému, žádné blinkání, žádné krvácení, ani špinění... A já jsem u všech těhotenství vycítila jak to dopadne, u tohoto jsem cítila že to bude dobré, a bylo. I porod byl super. A teď se tady na mě usmívá tříměsíční princezna ☺ čekala jsem na ni 13 let...

pupisek262014
21. srp 2020

@klokanka31 tak to je super konec gratuluji

utrikocku
21. srp 2020

Je mi to moc lito. Sama jsem to zazila 3x. Dle vyzkumu, co jsem si studovala by nad 5mm plodu měla být srdecni akce... snad se mylim!

klokanka31
21. srp 2020

@pupisek262014 děkuju ☺

baruskawh
26. srp 2020

@romcajda tak jak to dopadlo? :(

romcajda
autor
26. srp 2020

@baruskawh včera jsem dostala tablety na vyvolání potratu, bylo to potvrzené zamlklé těhotenství 😞😞😞

malvinz
26. srp 2020

@romcajda To mě moc mrzí ☹

baruskawh
26. srp 2020

@romcajda To mě moc mrzí, posílám hodně sil. 😪

utrikocku
27. srp 2020

Take mě to moc mrzi a preji hodně sil a budoucího štěstí

romcajda
autor
27. srp 2020

@baruskawh moc děkuji 😊

romcajda
autor
27. srp 2020

@utrikocku moc děkuji 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru