5. týden těhotenství. Jde vidět žloutkový nebo gestační váček?

Zodpovězené
21. lis 2019

Dobrý den,

byla jsem u gynekologa a dr. mi řekl, že jsme 5.tt.

Jde na utz vidět miminko nebo žloutkový váček nebo tam je jen gestační váček?

Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den,

Vaše otázka se bohužel netýká fyzioterapie. Doporučuji se proto spíše ptát Vašeho gynekologa.
Každopádně, v 5.tt ( tj. 4+ několik dní), je většinou vidět jen gestační váček. Embryonální pól a žloutkový váček se objevují až v 6.tt a v 7.tt pak je už vidět i akce srdeční.

Přeji Vám vše dobré,
Daniela Císařová DiS.
www.danielacisarova.cz
e-mail: fyzioterapeut@danielacisarova.cz