Bílá tečka na dásni pod píštělí. Souvisí to s mrtvým zubem? Nemůže to být nádor?

Zodpovězené
23. kvě 2020

Dobrý den,

nad horním zubem jsem měla asi půl roku píštěl. Někdy větší, někdy menší. Jednou jsem si všimla, že mi z ní šel hnis. Asi jednou za 2 - 3 měsíce mě ten zub i hodně bolel, pak to přešlo.
Teď jsem si všimla, že ta píštěl je úplně maličká. Téměř ji není vidět, ale pod ní mám takový malý bílý flíček (cca 2 mm).

Souvisí to podle Vás s mrtvým zubem a píštělí?

Nemůže to být nádor?

Děkuji

Dobrý den,

s největší pravděpodobností to bude souviset s mrtvým zubem. Doporučuji navštívit Vašeho zubaře a domluvit se na dalším postupu. Zub s píštělí, i kdyby nebolel, musí být ošetřen.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová