Bolest zubu u 3letého dítěte. Na zubu je větší kaz, dáseň červená, opuchlá. Jak to řešit?

Zodpovězené
21. čer 2019

Dobrý den,

3,5 leťák si sem tam "stěžuje", že ho bolí zoubek. Má tam větší kaz a dáseň má červenou. Paní zubařka, mi řekla, že to máme dobře čistit, nejíst sladké a že čím déle tam zoubek vydrží tím to bude lepší. Ale, pokud by to bolelo, tak vytrhnout to jde vždycky.

Nemůžou ty mléčné neopravené zuby mít vliv na stálé zuby?

Vůbec nevím co mám dělat. Nějak mě to dneska překvapilo.😔

Dobrý den, pokud zub pobolívá, je určitě lepší ho nechat vytrhnout.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová