Bulka na patrovém oblouku. Co by to mohlo být?

Zodpovězené
10. srp 2021

Dobrý den,

před půl rokem jsem šla na ORL s tím, že jsem si náhodou nahmatala bouličku na patrovém oblouku v ústech a často mě bolí na té straně v krku (na pravé straně). Není vidět, jen po stisknutí trochu bolí. Na ORL mi řekli, že to nic není. Bolest v krku se vrací cca jednou za měsíc na 2-3 dny a potom to samo přejde. U zubaře jsem taky byla a na nic nepřišel. Bulka je tvrdá, nepohyblivá a nezvětšuje se.

Co by to mohlo být?

Děkuji

Dobrý den,

bohužel nemohu tipovat jen z popisu, pokud je útvar bolestivý, bylo by vhodné, kdyby Vás vyšetřl stomatochirurg.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová